O kancelarii

Dowiedz się więcej o nas
Kilka słów o nas

O kancelarii

Kancelaria Radcy Prawnego Tomasza Iwańczyka specjalizuje się w reprezentowaniu Klientów, zarówno indywidualnych jak i przedsiębiorstw, w postępowaniach sądowych, w szczególności przed sądami powszechnymi i Sądem Najwyższym.

Szerokie doświadczenie zdobyte na sali sądowej pozwala nam na dobór jak najlepszej strategii procesowej celem pełnej ochrony interesów Klienta.

Reprezentujemy Klientów także na etapie przedsądowym, przygotowując umowy, uczestnicząc w negocjacjach, sporządzając wezwania do zapłaty i ugody oraz w postępowaniu egzekucyjnym.

Działamy na terenie Warszawy i całej Polski, współpracujemy z wieloma ekspertami, w tym radcami prawnymi i adwokatami.

Z naszymi klientami pozostajemy w partnerskich relacjach, opartych na wzajemnym zaufaniu i zrozumieniu potrzeb, bo tylko tak udana współpraca wpływa na ostateczny sukces.

Zapraszamy do kontaktu.

Nasz zespół

Poznaj ludzi gotowych Tobie pomóc

Tomasz Iwańczyk, dr

Radca Prawny

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji UKSW w Warszawie. Posiada wieloletnie doświadczenie w praktyce prawnej zdobyte w pracy w sądzie jak i renomowanej międzynarodowej kancelarii prawnej. Od 2011 prowadzi własną praktykę prawną z sukcesem reprezentując Klientów z kraju i zagranicy.

Anna Filipek

Radca Prawny

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji UW w Warszawie. Głównymi obszarami praktyki zawodowej są prawo rodzinne oraz gospodarcze. Zaangażowana w pomoc kobietom pokrzywdzonym przestępstwami.

SYSTEM ROZLICZEŃ

Zasady współpracy

SYSTEM ROZLICZENIA KANCELARII

Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie, z uwzględnieniem charakteru sprawy i stopnia jej zawiłości. Wynagrodzenie Kancelarii najczęściej opiera się na uzgodnionej z Klientem stawce godzinowej lub na stawce określonej we właściwym rozporządzeniu dotyczącym wynagrodzenia radcy prawnego.

PREMIA ZA SUKCES

W niektórych kategoriach spraw elementem dodatkowym wynagrodzenia może być premia za pomyślny wynik sprawy, tzw. success fee. Premia ta odpowiada zazwyczaj określonej części roszczenia, które zostanie prawomocnie zasądzone na rzecz Klienta lub co do którego Klient prawomocnie uwolni się od odpowiedzialności.

PRZEJRZYSTOŚĆ WSPÓŁPRACY

Oferujemy uczciwe i przejrzyste zasady współpracy, tak żeby Klient przed powierzeniem nam sprawy za każdym razem miał świadomość, z jakimi opłatami sądowymi czy administracyjnymi oraz kosztami należnymi Kancelarii wiązać się będzie prowadzenie danej sprawy.